HNK Rama

HNK Rama

počinje za

-- : --

Nogometni klub "Ljubuški"
HNK RAMA

Babovac

Druga liga Federacije Bosne i Hercegovine grupa JUG 2021

23.10.2021. 14:30

Druga liga Federacije Bosne i Hercegovine grupa JUG 2021
FK TURBINA
21.08.2021. 17:00
2 : 3
HNK BROTNJO Čitluk
HNK ČAPLJINA
21.08.2021. 17:00
2 : 1
HNK VIŠIĆI
HNK NEUM
21.08.2021. 17:00
6 : 1
FK BJELOPOLJAC
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
22.08.2021. 17:00
3 : 0
HNK RAMA
HNK STOLAC
22.08.2021. 17:00
1 : 2
NK TROGLAV 1918 Livno
NK"Kamešnica"Podhum
22.08.2021. 17:00
1 : 4
FK KLIS
Nogometni klub "Ljubuški"
22.08.2021. 17:00
1 : 1
HNK GRUDE
FK BJELOPOLJAC
29.08.2021. 17:00
1 : 6
HNK ČAPLJINA
HNK GRUDE
29.08.2021. 17:00
4 : 1
FK TURBINA
HNK BROTNJO Čitluk
29.08.2021. 17:00
2 : 1
HNK NEUM
FK KLIS
29.08.2021. 17:00
4 : 1
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK RAMA
29.08.2021. 17:00
5 : 0
HNK STOLAC
NK"Kamešnica"Podhum
29.08.2021. 17:00
2 : 4
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK VIŠIĆI
29.08.2021. 17:00
2 : 4
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK ČAPLJINA
04.09.2021. 16:30
3 : 1
HNK BROTNJO Čitluk
FK TURBINA
04.09.2021. 16:30
0 : 3
NK"Kamešnica"Podhum
NK TROGLAV 1918 Livno
05.09.2021. 16:30
0 : 0
HNK RAMA
HNK STOLAC
05.09.2021. 16:30
4 : 1
HNK VIŠIĆI
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
05.09.2021. 16:30
7 : 2
FK BJELOPOLJAC
HNK NEUM
05.09.2021. 16:30
3 : 1
HNK GRUDE
Nogometni klub "Ljubuški"
05.09.2021. 16:30
1 : 3
FK KLIS
Nogometni klub "Ljubuški"
11.09.2021. 16:30
1 : 1
FK TURBINA
FK KLIS
11.09.2021. 16:30
5 : 1
HNK RAMA
HNK BROTNJO Čitluk
11.09.2021. 16:30
0 : 3
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK BJELOPOLJAC
11.09.2021. 16:30
0 : 1
HNK STOLAC
HNK VIŠIĆI
11.09.2021. 16:30
3 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
NK"Kamešnica"Podhum
11.09.2021. 16:30
1 : 1
HNK NEUM
HNK GRUDE
11.09.2021. 16:30
0 : 1
HNK ČAPLJINA
HNK RAMA
18.09.2021. 16:00
1 : 1
HNK VIŠIĆI
HNK STOLAC
18.09.2021. 16:00
3 : 1
HNK BROTNJO Čitluk
HNK NEUM
18.09.2021. 16:00
4 : 4
Nogometni klub "Ljubuški"
NK TROGLAV 1918 Livno
18.09.2021. 16:00
3 : 0
FK BJELOPOLJAC
FK TURBINA
18.09.2021. 16:00
1 : 1
FK KLIS
HNK ČAPLJINA
18.09.2021. 16:00
6 : 1
NK"Kamešnica"Podhum
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
18.09.2021. 16:00
4 : 1
HNK GRUDE
HNK BROTNJO Čitluk
25.09.2021. 15:30
2 : 4
NK TROGLAV 1918 Livno
Nogometni klub "Ljubuški"
25.09.2021. 15:30
3 : 3
HNK ČAPLJINA
NK"Kamešnica"Podhum
25.09.2021. 15:30
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK TURBINA
25.09.2021. 15:30
2 : 1
HNK NEUM
HNK GRUDE
25.09.2021. 15:30
1 : 3
HNK STOLAC
FK BJELOPOLJAC
25.09.2021. 15:30
4 : 0
HNK RAMA
FK KLIS
25.09.2021. 15:30
6 : 0
HNK VIŠIĆI
HNK RAMA
02.10.2021. 15:30
3 : 3
HNK BROTNJO Čitluk
HNK NEUM
02.10.2021. 15:30
2 : 4
FK KLIS
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
02.10.2021. 15:30
2 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK VIŠIĆI
02.10.2021. 15:30
1 : 3
FK BJELOPOLJAC
HNK STOLAC
02.10.2021. 15:30
3 : 3
NK"Kamešnica"Podhum
NK TROGLAV 1918 Livno
02.10.2021. 15:30
1 : 2
HNK GRUDE
HNK ČAPLJINA
02.10.2021. 15:30
3 : 2
FK TURBINA
NK"Kamešnica"Podhum
10.10.2021. 15:00
3 : 2
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK BROTNJO Čitluk
10.10.2021. 15:00
3 : 1
HNK VIŠIĆI
HNK GRUDE
10.10.2021. 15:00
0 : 1
HNK RAMA
FK KLIS
10.10.2021. 15:00
4 : 0
FK BJELOPOLJAC
Nogometni klub "Ljubuški"
10.10.2021. 15:00
2 : 1
HNK STOLAC
HNK NEUM
10.10.2021. 15:00
2 : 1
HNK ČAPLJINA
FK TURBINA
10.10.2021. 15:00
4 : 0
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK ČAPLJINA
16.10.2021. 15:00
4 : 1
FK KLIS
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
16.10.2021. 15:00
1 : 0
HNK NEUM
HNK STOLAC
16.10.2021. 15:00
0 : 2
FK TURBINA
NK TROGLAV 1918 Livno
16.10.2021. 15:00
1 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK RAMA
16.10.2021. 15:00
1 : 1
NK"Kamešnica"Podhum
FK BJELOPOLJAC
16.10.2021. 15:00
2 : 2
HNK BROTNJO Čitluk
HNK VIŠIĆI
16.10.2021. 15:00
3 : 0
HNK GRUDE
Nogometni klub "Ljubuški"
23.10.2021. 14:30
-- : --
HNK RAMA
HNK GRUDE
23.10.2021. 14:30
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK NEUM
23.10.2021. 14:30
-- : --
HNK STOLAC
FK KLIS
23.10.2021. 14:30
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
NK"Kamešnica"Podhum
23.10.2021. 14:30
-- : --
HNK VIŠIĆI
FK TURBINA
23.10.2021. 14:30
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK ČAPLJINA
23.10.2021. 14:30
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK BROTNJO Čitluk
30.10.2021. 14:30
-- : --
HNK GRUDE
HNK VIŠIĆI
30.10.2021. 14:30
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK RAMA
30.10.2021. 14:30
-- : --
FK TURBINA
NK TROGLAV 1918 Livno
30.10.2021. 14:30
-- : --
HNK NEUM
FK BJELOPOLJAC
30.10.2021. 14:30
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
30.10.2021. 14:30
-- : --
FK KLIS
HNK STOLAC
30.10.2021. 14:30
-- : --
HNK ČAPLJINA
HNK ČAPLJINA
06.11.2021. 13:30
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
FK TURBINA
06.11.2021. 13:30
-- : --
HNK VIŠIĆI
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
06.11.2021. 13:30
-- : --
HNK STOLAC
NK"Kamešnica"Podhum
06.11.2021. 13:30
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
FK KLIS
06.11.2021. 13:30
-- : --
HNK GRUDE
HNK NEUM
06.11.2021. 13:30
-- : --
HNK RAMA
Nogometni klub "Ljubuški"
06.11.2021. 13:30
-- : --
FK BJELOPOLJAC
FK BJELOPOLJAC
14.11.2021. 13:30
-- : --
FK TURBINA
HNK BROTNJO Čitluk
14.11.2021. 13:30
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK GRUDE
14.11.2021. 13:30
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
NK TROGLAV 1918 Livno
14.11.2021. 13:30
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK VIŠIĆI
14.11.2021. 13:30
-- : --
HNK NEUM
HNK RAMA
14.11.2021. 13:30
-- : --
HNK ČAPLJINA
HNK STOLAC
14.11.2021. 13:30
-- : --
FK KLIS
HNK RAMA
12.03.2022. 15:00
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
NK TROGLAV 1918 Livno
12.03.2022. 15:00
-- : --
HNK STOLAC
FK BJELOPOLJAC
12.03.2022. 15:00
-- : --
HNK NEUM
HNK BROTNJO Čitluk
12.03.2022. 15:00
-- : --
FK TURBINA
HNK VIŠIĆI
12.03.2022. 15:00
-- : --
HNK ČAPLJINA
FK KLIS
12.03.2022. 15:00
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
HNK GRUDE
12.03.2022. 15:00
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
NK TROGLAV 1918 Livno
19.03.2022. 15:00
-- : --
FK KLIS
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
19.03.2022. 15:00
-- : --
HNK VIŠIĆI
Nogometni klub "Ljubuški"
19.03.2022. 15:00
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
HNK ČAPLJINA
19.03.2022. 15:00
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK NEUM
19.03.2022. 15:00
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK STOLAC
19.03.2022. 15:00
-- : --
HNK RAMA
FK TURBINA
19.03.2022. 15:00
-- : --
HNK GRUDE
HNK VIŠIĆI
26.03.2022. 15:30
-- : --
HNK STOLAC
HNK GRUDE
26.03.2022. 15:30
-- : --
HNK NEUM
FK BJELOPOLJAC
26.03.2022. 15:30
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK BROTNJO Čitluk
26.03.2022. 15:30
-- : --
HNK ČAPLJINA
HNK RAMA
26.03.2022. 15:30
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
FK KLIS
26.03.2022. 15:30
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
NK"Kamešnica"Podhum
26.03.2022. 15:30
-- : --
FK TURBINA
FK TURBINA
02.04.2022. 16:00
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK RAMA
02.04.2022. 16:00
-- : --
FK KLIS
NK TROGLAV 1918 Livno
02.04.2022. 16:00
-- : --
HNK VIŠIĆI
HNK STOLAC
02.04.2022. 16:00
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
02.04.2022. 16:00
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK ČAPLJINA
02.04.2022. 16:00
-- : --
HNK GRUDE
HNK NEUM
02.04.2022. 16:00
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
HNK BROTNJO Čitluk
09.04.2022. 16:30
-- : --
HNK STOLAC
FK BJELOPOLJAC
09.04.2022. 16:30
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK GRUDE
09.04.2022. 16:30
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
Nogometni klub "Ljubuški"
09.04.2022. 16:30
-- : --
HNK NEUM
HNK VIŠIĆI
09.04.2022. 16:30
-- : --
HNK RAMA
FK KLIS
09.04.2022. 16:30
-- : --
FK TURBINA
NK"Kamešnica"Podhum
09.04.2022. 16:30
-- : --
HNK ČAPLJINA
HNK RAMA
16.04.2022. 16:30
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK ČAPLJINA
16.04.2022. 16:30
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK NEUM
16.04.2022. 16:30
-- : --
FK TURBINA
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
16.04.2022. 16:30
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
HNK STOLAC
16.04.2022. 16:30
-- : --
HNK GRUDE
NK TROGLAV 1918 Livno
16.04.2022. 16:30
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK VIŠIĆI
16.04.2022. 16:30
-- : --
FK KLIS
HNK BROTNJO Čitluk
23.04.2022. 17:00
-- : --
HNK RAMA
HNK GRUDE
23.04.2022. 17:00
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
FK TURBINA
23.04.2022. 17:00
-- : --
HNK ČAPLJINA
FK BJELOPOLJAC
23.04.2022. 17:00
-- : --
HNK VIŠIĆI
NK"Kamešnica"Podhum
23.04.2022. 17:00
-- : --
HNK STOLAC
Nogometni klub "Ljubuški"
23.04.2022. 17:00
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK KLIS
23.04.2022. 17:00
-- : --
HNK NEUM
NK TROGLAV 1918 Livno
30.04.2022. 17:00
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
HNK STOLAC
30.04.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK RAMA
30.04.2022. 17:00
-- : --
HNK GRUDE
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
30.04.2022. 17:00
-- : --
FK TURBINA
FK BJELOPOLJAC
30.04.2022. 17:00
-- : --
FK KLIS
HNK ČAPLJINA
30.04.2022. 17:00
-- : --
HNK NEUM
HNK VIŠIĆI
30.04.2022. 17:00
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK NEUM
07.05.2022. 17:00
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK BROTNJO Čitluk
07.05.2022. 17:00
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK GRUDE
07.05.2022. 17:00
-- : --
HNK VIŠIĆI
Nogometni klub "Ljubuški"
07.05.2022. 17:00
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
FK KLIS
07.05.2022. 17:00
-- : --
HNK ČAPLJINA
NK"Kamešnica"Podhum
07.05.2022. 17:00
-- : --
HNK RAMA
FK TURBINA
07.05.2022. 17:00
-- : --
HNK STOLAC
HNK BROTNJO Čitluk
14.05.2022. 17:00
-- : --
FK KLIS
HNK VIŠIĆI
14.05.2022. 17:00
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
FK BJELOPOLJAC
14.05.2022. 17:00
-- : --
HNK GRUDE
NK TROGLAV 1918 Livno
14.05.2022. 17:00
-- : --
FK TURBINA
HNK STOLAC
14.05.2022. 17:00
-- : --
HNK NEUM
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
14.05.2022. 17:00
-- : --
HNK ČAPLJINA
HNK RAMA
14.05.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK NEUM
22.05.2022. 17:30
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
Nogometni klub "Ljubuški"
22.05.2022. 17:30
-- : --
HNK VIŠIĆI
FK KLIS
22.05.2022. 17:30
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK GRUDE
22.05.2022. 17:30
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
NK"Kamešnica"Podhum
22.05.2022. 17:30
-- : --
FK BJELOPOLJAC
FK TURBINA
22.05.2022. 17:30
-- : --
HNK RAMA
HNK ČAPLJINA
22.05.2022. 17:30
-- : --
HNK STOLAC
HNK VIŠIĆI
29.05.2022. 17:30
-- : --
FK TURBINA
HNK RAMA
29.05.2022. 17:30
-- : --
HNK NEUM
HNK BROTNJO Čitluk
29.05.2022. 17:30
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
FK BJELOPOLJAC
29.05.2022. 17:30
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
NK TROGLAV 1918 Livno
29.05.2022. 17:30
-- : --
HNK ČAPLJINA
HNK STOLAC
29.05.2022. 17:30
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK GRUDE
29.05.2022. 17:30
-- : --
FK KLIS
HNK NEUM
05.06.2022. 17:30
-- : --
HNK VIŠIĆI
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
05.06.2022. 17:30
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK ČAPLJINA
05.06.2022. 17:30
-- : --
HNK RAMA
FK TURBINA
05.06.2022. 17:30
-- : --
FK BJELOPOLJAC
Nogometni klub "Ljubuški"
05.06.2022. 17:30
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
NK"Kamešnica"Podhum
05.06.2022. 17:30
-- : --
HNK GRUDE
FK KLIS
05.06.2022. 17:30
-- : --
HNK STOLAC
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. HNK ČAPLJINA 9 20 25
2. FK KLIS 9 21 22
3. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 7 12 16
4. HNK STOLAC 8 1 13
5. Nogometni klub "Ljubuški" 8 1 11
6. NK TROGLAV 1918 Livno 8 -2 10
7. HNK BROTNJO Čitluk 8 -5 10
8. HNK RAMA 8 -5 9
9. HNK NEUM 8 1 8
10. FK TURBINA 8 -3 8
11. NK"Kamešnica"Podhum 7 -6 8
12. HNK GRUDE 8 -5 7
13. FK BJELOPOLJAC 8 -17 6
14. HNK VIŠIĆI 8 -13 4
# Ime kluba U +/- B
1. FK BLAGAJ 0 0 0
2. FK TURBINA 0 0 0
3. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 0 0 0
4. HNK RAMA 0 0 0
5. HŠK ZRINJSKI Mostar 0 0 0
6. NK CIM 0 0 0
7. NK MOSTAR 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK MOSTAR 7 19 21
2. FK IGMAN 7 18 21
3. HNK BROTNJO Čitluk 8 11 17
4. NK GOŠK GABELA 9 7 14
5. FK VELEŽ Mostar 8 4 11
6. HŠK ZRINJSKI Mostar 8 -2 11
7. HNK RAMA 8 0 10
8. HNK STOLAC 9 -6 10
9. HNK NEUM 8 -9 6
10. HNK ČAPLJINA 8 -9 5
11. HNK BRANITELJ 8 -16 5
12. FK BLAGAJ 8 -17 1
# Ime kluba U +/- B
1. FK IGMAN 1 0 1
2. FK VELEŽ Mostar 1 0 1
3. HNK BRANITELJ 1 0 1
4. HNK NEUM 1 0 1
5. NK GOŠK GABELA 1 0 1
6. NK MOSTAR 1 0 1
7. FK BLAGAJ 0 0 0
8. HNK BROTNJO Čitluk 0 0 0
9. HNK RAMA 0 0 0
10. HNK STOLAC 0 0 0
11. HNK ČAPLJINA 0 0 0
12. HŠK ZRINJSKI Mostar 0 0 0

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA