HNK Rama

HNK Rama

počinje za

-- : --

FK KLIS
HNK RAMA

SEID PADALOVIĆ

Druga liga Federacije Bosne i Hercegovine 20/21 grupa JUG

18.04.2021. 16:30

Druga liga Federacije Bosne i Hercegovine 20/21 grupa JUG
FK TURBINA
22.08.2020. 17:00
2 : 2
NK"Kamešnica"Podhum
HNK STOLAC
22.08.2020. 17:00
4 : 0
FK BJELOPOLJAC
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
23.08.2020. 17:00
2 : 1
HNK BROTNJO Čitluk
Nogometni klub "Ljubuški"
23.08.2020. 17:00
3 : 0
HNK GRUDE
FK KLIS
23.08.2020. 17:00
3 : 0
HNK NEUM
NK TROGLAV 1918 Livno
23.08.2020. 17:00
4 : 1
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
29.08.2020. 17:00
1 : 1
FK KLIS
HNK NEUM
30.08.2020. 17:00
0 : 6
Nogometni klub "Ljubuški"
FK BJELOPOLJAC
30.08.2020. 17:00
0 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK RAMA
30.08.2020. 17:00
4 : 6
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
NK"Kamešnica"Podhum
30.08.2020. 17:00
2 : 1
HNK STOLAC
HNK BROTNJO Čitluk
30.08.2020. 17:00
2 : 1
FK TURBINA
Nogometni klub "Ljubuški"
04.09.2020. 16:30
4 : 0
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
FK TURBINA
05.09.2020. 16:30
1 : 1
HNK RAMA
HNK STOLAC
05.09.2020. 16:30
2 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
NK TROGLAV 1918 Livno
06.09.2020. 16:30
1 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
FK KLIS
06.09.2020. 16:30
1 : 0
FK BJELOPOLJAC
HNK GRUDE
06.09.2020. 16:30
0 : 2
HNK NEUM
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
12.09.2020. 16:00
2 : 1
HNK GRUDE
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
13.09.2020. 16:00
1 : 1
FK TURBINA
FK BJELOPOLJAC
13.09.2020. 16:00
1 : 4
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK BROTNJO Čitluk
13.09.2020. 16:00
0 : 2
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK RAMA
13.09.2020. 16:00
1 : 4
HNK STOLAC
NK"Kamešnica"Podhum
13.09.2020. 16:00
0 : 1
FK KLIS
HNK STOLAC
19.09.2020. 15:30
1 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
NK TROGLAV 1918 Livno
20.09.2020. 15:30
3 : 2
HNK RAMA
FK KLIS
20.09.2020. 15:30
2 : 1
HNK BROTNJO Čitluk
Nogometni klub "Ljubuški"
20.09.2020. 15:30
4 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
HNK GRUDE
20.09.2020. 15:30
4 : 1
FK BJELOPOLJAC
HNK NEUM
20.09.2020. 15:30
2 : 1
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
FK TURBINA
26.09.2020. 15:30
5 : 0
HNK STOLAC
FK BJELOPOLJAC
27.09.2020. 15:30
1 : 2
HNK NEUM
NK"Kamešnica"Podhum
27.09.2020. 15:30
0 : 1
HNK GRUDE
HNK BROTNJO Čitluk
27.09.2020. 15:30
0 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK RAMA
27.09.2020. 15:30
0 : 1
FK KLIS
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
27.09.2020. 15:30
0 : 2
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
03.10.2020. 15:30
3 : 3
FK BJELOPOLJAC
NK TROGLAV 1918 Livno
04.10.2020. 15:30
1 : 2
FK TURBINA
FK KLIS
04.10.2020. 15:30
2 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
Nogometni klub "Ljubuški"
04.10.2020. 15:30
4 : 1
HNK RAMA
HNK GRUDE
04.10.2020. 15:30
3 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
HNK NEUM
04.10.2020. 15:30
4 : 1
NK"Kamešnica"Podhum
FK TURBINA
10.10.2020. 15:00
3 : 1
FK KLIS
HNK STOLAC
10.10.2020. 15:00
2 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
NK"Kamešnica"Podhum
11.10.2020. 15:00
1 : 3
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK BROTNJO Čitluk
11.10.2020. 15:00
0 : 2
HNK NEUM
HNK RAMA
11.10.2020. 15:00
2 : 0
HNK GRUDE
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
11.10.2020. 15:00
1 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
17.10.2020. 14:30
3 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
FK KLIS
18.10.2020. 14:30
3 : 1
HNK STOLAC
Nogometni klub "Ljubuški"
18.10.2020. 14:30
5 : 0
FK TURBINA
HNK GRUDE
18.10.2020. 14:30
1 : 2
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK NEUM
18.10.2020. 14:30
3 : 3
HNK RAMA
FK BJELOPOLJAC
18.10.2020. 14:30
4 : 1
NK"Kamešnica"Podhum
FK TURBINA
24.10.2020. 14:30
2 : 1
HNK GRUDE
HNK STOLAC
24.10.2020. 14:30
0 : 6
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK BROTNJO Čitluk
25.10.2020. 14:30
3 : 3
FK BJELOPOLJAC
HNK RAMA
25.10.2020. 14:30
3 : 2
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
25.10.2020. 14:30
3 : 0
HNK NEUM
NK TROGLAV 1918 Livno
25.10.2020. 14:30
2 : 2
FK KLIS
Nogometni klub "Ljubuški"
31.10.2020. 13:30
4 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK GRUDE
31.10.2020. 13:30
2 : 1
HNK STOLAC
HNK NEUM
31.10.2020. 13:30
1 : 5
FK TURBINA
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
31.10.2020. 13:30
2 : 4
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK BJELOPOLJAC
31.10.2020. 13:30
5 : 1
HNK RAMA
NK"Kamešnica"Podhum
31.10.2020. 13:30
0 : 3
HNK BROTNJO Čitluk
FK TURBINA
07.11.2020. 13:30
4 : 0
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK STOLAC
07.11.2020. 13:30
0 : 1
HNK NEUM
HNK RAMA
08.11.2020. 13:30
3 : 2
NK"Kamešnica"Podhum
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
08.11.2020. 13:30
4 : 1
FK BJELOPOLJAC
NK TROGLAV 1918 Livno
08.11.2020. 13:30
1 : 2
HNK GRUDE
FK KLIS
08.11.2020. 13:30
0 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK GRUDE
14.11.2020. 13:30
2 : 1
FK KLIS
HNK NEUM
14.11.2020. 13:30
2 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
14.11.2020. 13:30
4 : 0
HNK STOLAC
FK BJELOPOLJAC
14.11.2020. 13:30
0 : 4
FK TURBINA
NK"Kamešnica"Podhum
14.11.2020. 13:30
1 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK BROTNJO Čitluk
14.11.2020. 13:30
2 : 1
HNK RAMA
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
13.03.2021. 15:00
1 : 3
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK BROTNJO Čitluk
14.03.2021. 15:00
0 : 2
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
NK"Kamešnica"Podhum
14.03.2021. 15:00
3 : 0
FK TURBINA
FK BJELOPOLJAC
14.03.2021. 15:00
2 : 1
HNK STOLAC
HNK NEUM
14.03.2021. 15:00
0 : 0
FK KLIS
HNK GRUDE
14.03.2021. 15:00
2 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK STOLAC
20.03.2021. 15:00
1 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
FK TURBINA
20.03.2021. 15:00
0 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
Nogometni klub "Ljubuški"
21.03.2021. 15:00
1 : 1
HNK NEUM
FK KLIS
21.03.2021. 15:00
0 : 1
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
NK TROGLAV 1918 Livno
21.03.2021. 15:00
3 : 1
FK BJELOPOLJAC
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
21.03.2021. 15:00
3 : 2
HNK RAMA
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
27.03.2021. 15:30
1 : 3
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK RAMA
28.03.2021. 15:30
3 : 0
FK TURBINA
HNK BROTNJO Čitluk
28.03.2021. 15:30
5 : 0
HNK STOLAC
NK"Kamešnica"Podhum
28.03.2021. 15:30
1 : 3
NK TROGLAV 1918 Livno
FK BJELOPOLJAC
28.03.2021. 15:30
1 : 5
FK KLIS
HNK NEUM
28.03.2021. 15:30
2 : 1
HNK GRUDE
HNK GRUDE
03.04.2021. 16:00
0 : 2
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
Nogometni klub "Ljubuški"
03.04.2021. 16:00
7 : 0
FK BJELOPOLJAC
FK KLIS
03.04.2021. 16:00
2 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
NK TROGLAV 1918 Livno
03.04.2021. 16:00
0 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
HNK STOLAC
03.04.2021. 16:00
0 : 1
HNK RAMA
FK TURBINA
03.04.2021. 16:00
2 : 2
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
10.04.2021. 16:30
3 : 1
HNK NEUM
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
11.04.2021. 16:30
4 : 0
HNK STOLAC
HNK RAMA
11.04.2021. 16:30
0 : 2
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK BROTNJO Čitluk
11.04.2021. 16:30
2 : 0
FK KLIS
NK"Kamešnica"Podhum
11.04.2021. 16:30
3 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
FK BJELOPOLJAC
11.04.2021. 16:30
0 : 3
HNK GRUDE
HNK STOLAC
17.04.2021. 16:30
3 : 0
FK TURBINA
HNK NEUM
18.04.2021. 16:30
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK GRUDE
18.04.2021. 16:30
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
Nogometni klub "Ljubuški"
18.04.2021. 16:30
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
FK KLIS
18.04.2021. 16:30
-- : --
HNK RAMA
NK TROGLAV 1918 Livno
18.04.2021. 16:30
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
FK KLIS
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK KLIS
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
FK KLIS
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
FK KLIS
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
FK KLIS
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub "Ljubuški" 17 51 44
2. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 16 15 31
3. FK KLIS 17 14 30
4. NK TROGLAV 1918 Livno 17 8 30
5. HNK NEUM 16 -2 27
6. FK TURBINA 17 5 25
7. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 17 -4 23
8. HNK GRUDE 16 -3 22
9. HNK RAMA 16 -9 19
10. HNK STOLAC 18 -14 19
11. HNK BROTNJO Čitluk 17 -8 18
12. FK BJELOPOLJAC 17 -33 12
13. NK"Kamešnica"Podhum 17 -20 11
# Ime kluba U +/- B
2. NK MOSTAR 9 16 22
3. HNK RAMA 9 11 21
4. FK VELEŽ Mostar 10 11 19
5. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 11 -8 13
6. FK KLIS 10 -4 12
7. FK ISKRA 10 -8 8
8. Nogometni klub "Ljubuški" 10 -22 4
6. HŠK ZRINJSKI Mostar 0 0 0
9. FK BJELOPOLJAC 8 -25 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub SPORT TALENT - MOSTAR 12 48 34
2. FK VELEŽ Mostar 12 68 33
4. HNK RAMA 11 35 28
5. FK TURBINA 14 -20 18
6. FK ISKRA 12 -17 15
8. FK LOKOMOTIVA 11 -28 10
9. FK KLIS 12 -49 7
6. HNK VIŠIĆI 0 0 0
7. NK CIM 0 0 0
8. NK MEĐUGORJE 0 0 0
10. FK BJELOPOLJAC 9 -27 0

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA